Numrerade 490, 506 och 534. "Im Rittersaale", "Der Alchimist" och "Aus der Rokoko Zeit". Helsingfors stads stämpel a tergo. 64-65,5 x 86-87 cm.
Bruksslitage, skador, sköra.