Ek. 7 stolar med svängd ryggbricka och raka, kopplade ben. Sitsar i mörkbrunt skinn. Rektangulärt bord med raka ben och 2 iläggsslivor. Vissa delar brännmärkta, vissa etikettmärkta, vissa omärkta. Bord l 139-239, b 100, h 72.
Slitage. Bordsskivan med ytskador.