PARTI TENNLITTERATUR, 5 band, bl.a.4 band "Stockholms kanngjutareskrå 1720-1850"av Albert Löfgren, 1933, Stockholm.
4 band "Stockholms kanngjutareskrå 1720-1850"av Albert Löfgren, 1933, Stockholm. "Tenngjutare i Sverige", av Birger Bruzelli, 1967 Stockholm. Klotband.
Band med smärre slitage och repor. Ej genomgångna.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.