Spegelglas samt glas på trä. Etsad dekor samt reliefer av blommor. Mått ca 128 x 86 cm.
Bruksslitage, skador, avslag, sprickor och lagningar. Anlöpningar. Renoverad och kompletterad. En avslagen del medföljer.