KARMSTOL, mekanism märkt NORSK PAT NR 96981, 1900-talets mitt.

Lackerad bok. Justerbar rygghöjd, löstagbar nackkudde. Klädsel i rött tyg.

En träbit under armlän samt en dekorknapp saknas. Fläckar, slitage, lagningar, torrsprickor, lackskador.

Auction closed
150 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed