Modell "Engelsk snäck".
12 fiskknivar
12 fiskgafflar
12 matknivar
12 matgafflar
12 sopp-/matskedar
12 förrättsknivar
12 förrättsgafflar
19 efterrättsskedar
12 smörgåsknivar
11 smörgåsgafflar
12 teskedar
4 smörknivar
Bruksslitage. Märken, repor. En förrättsgaffel med böjd klo. 138 delar med monogramgravyr.