HANS HOLBEIN D.Y, efter, etsning, troligen 1600-tal.
Porträtt av Lady Margaret Butts (née Bacon). 13,5 X 9,5 cm.
Graverad av Wenceslaus Hollar, utgiven av Adam Alexius Bierling, efter en målning av Hans Holbein d.y 1649
Ej examinerad ur ram, beskuren.