Mulberry

(United Kingdom, 1971)
Mulberry
(United Kingdom, 1971)

WEEKENDBAG, Mulberry.

Svart präglat läder, detaljer i gulmetall. Invändigt fodrad i canvas, med ett dragkedjeförsett fack. Märkt "MULBERRY". Ca 41 x 25 x 30 cm. Adresstag medföljer.

Bruksslitage, torkat läder, märken och repor. Sida med skada.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.