KONSTBÖCKER, 5 volymer bla Svenskt Silversmide och tenn.
Tenngjutare i Sverige, Birger Bruzelli,1967. Svenskt Silversmide 1520-1850, stämpeldelen, 1963. Greta Gerell. 1969, signerad av konstnären. Svenska Möbler, Sigurd Wallin, 1935, III-delen. Anders Zorn, Axel l Romdahl, 1928.
Slitage. Repor och märken.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.