Väska i ljust läder med detaljer i "gulmetall.
Två ytterfickor och två innerfickor, varav den ena dragkedjeförsedd.
Märkt "Chloé".
Nyckel medföljer.
Bredd ca 38cm, höjd ca 16 cm, djup ca 14 cm. Dustbag.
Bruksslitage. Missfärgning. Repor. Smutsigt foder.