SPEGEL, barockstil, Frankrike 1900-tal.

Trä och patinerad mässingsplåt, fasettslipade spegelglas. Ramen med infällda speglar. Märkt M.B. Dépose. Höjd 127 cm, bredd 73 cm.

Skruvar saknas, bakstycket med lagningar. Enstaka anlöpningar i spegelglaset.

Auction closed
400 EUR
The auction is closed.