THOMAS ROSE MILES, olja på pannå signerad samt signerad a tergo, 1800-/1900-tal.
"A Pleasure Party, Connemara". Strandmotiv med figurer i fiskebåt. 90 x 54 cm.
Någon repa. Krackelyr. Något skålad duk. Någon tryckskada.