FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER, färgseriegrafi, stämpelsignerad och stämpelnumrerad 01541/3000.
"IRINALAND ÛBER DEM BALKAN", blad 7 ur Look at it on a rainy day . Med metallprägling, utgiven av Ars Viva, Zürich. Bladstorlek 49 x 67 cm.
Ej examinerad ur ram.