DAMSADEL, läder, 1800-talets första hälft.

Med sidostöd. Sits och stöd tygklädda. Läder med sydda detaljer. Tygstoppade bossor. Längd 63 cm.

Bruksslitage. Tyg med slitage och hål. Repor och märken.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.