Jewellery
565433

BROSCH, 18 k guld med vita stenar och odlade sötvattenspärlor, svenska stämplar ABJ, 1953. Total vikt ca 6 g.

Genombruten dekor med vita stenar och sötvattenspärlor. Längd 43 cm.

Mindre bruksslitage.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.