HÄNGEN, 3 st, silver samt bärnsten och rosenkvarts, delvis Victor Janson, Lindesberg, 1968. Vikt 31,0 gram.
Hänge med cabochonslipad rosenkvarts från Victor Janson, Lindesberg, 1968. Höjd 3,7 cm. Hänge med bärnsten, troligtvismed danska stämplar. Höjd 3,5 cm. Hänge med fotogömma, utländska stämplar. Höjd ca 2,5 cm.
Bruksslitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.