Olika handmålade motiv med havsväxter och djur. Stämpelsignerade och numrerade I, II, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Två st onumrerade. Diameter 25 cm.
Bruksslitage, krackeleringar, missfärgningar. En tallrik med mindre nagg.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.