JACKA SAMT BYXOR, Saint Laurent, Rive Gauche.

Jacka i cremevit bomull. Framtill två fickor. Tillhörande skärp. Etikettmärkt "SAINT LAURENT made in France". Enligt etikett fransk storlek 38. Bystvidd ca 104 cm. Ärmlängd ca 55 cm. Rygglängd ca 74 cm. Högmidjade byxor med vida ben i cremevit bomull. Etikettmärkt "SAINT LAURENT made in France". Enligt etikett fransk storlek 40. Midjevidd ca 66 cm. Benlängd ca 111 cm. Ca 1980-tal. Ca 1980-tal.

Bruksslitage. Mindre fläck.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed