KAFFESERVIS FÖR BARN, 5 delar, porslin, Arabia, 1949-64.
Två kaffekoppar med fat, koppens höjd 4 cm, fatets diameter 11 cm. Kaffekanna med lock, totalhöjd 17 cm. Sockerskål med lock, totalhöjd 8 cm. Gräddsnäcka, höjd 6 cm.
Obetydligt slitage, smärre kantnagg.