BORD, "3603", Arne Jacobsen för Fritz Hansen. Jubileumsutgåva 2002.

Svartlackerad skiva med på förkromade ben. Etikettmärkt Fritz Hansen, 2002. Längd 115 cm. Bredd 84 cm. Höjd 71.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgfläckar på undersidan.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed