CLUTCH samt PLÅNBÖCKER, 3 st. Christian Dior.
Set om tre. Två bruna samt en blå. Monogrammönstrad canvas. Bredd 10-29 cm, höjd 9-20 cm,
Invändig slitage samt slitage på förgyllning.