AGENDA, PLÅNBOK, BÖRS, 3 st, Louis Vuitton.
Beige vernis med guldfärgade mässingsdetaljer. Insidor i beige läder. Märkta "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain". Längd 10 - 15 cm. 3 etuier och 1 dustbag medföljer.
Slitage. Fläckar. Repor.