Olika serviser. "Olga": 12 st matskedar. "Gammal fransk": 1 matsked, 7 teskedar. "Svensk spetsig": 12 matskedar, 12 matgafflar, 12 bordsskedar, 17 teskedar, strösked, 2 såsslevar, 2 konfektskedar.
Bruksslitage. Bucklor. Monogramgravyr. Repor.