BORD OCH STOLAR, 4 st, "Virrvarr", Sigvard Bernadotte och Nesto, Nässjö stolfabrik.

Bordet med två iläggsskivor, perstorpsskiva längd 89, bredd 74 och höjd 74 cm. Stolarna teak och bok.

Smärre slitage. Repor. Stolarna slitna, märken och rispor. En rygg vinglig.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed