SIR JOSHUA REYNOLDS, kopia efter, gouache, ej signerad. Omkring 1900.
"Lady Hamilton as a Bacchante". Bildstorlek ca 23 x 18 cm.
Slitage, någon reva samt vågigt papper. Ej examinerad ur ram.