SKED, silver, Nils Grubb, Hudiksvall 1790. Vikt ca 26 gram.

Blad med ciselerad dekor av bladverk. Skaft med kerubknopp. Längd 16,5 cm.

Bruksslitage. Några bucklor och repor. Lagad knopp.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed