Olika formgivare, bland annat Olle Alberius, Paul Hoff, Göran Wärff mfl. Prewalskis häst, Noshörning, Stenbock, Igelkott, Valross, Utter, Pilgrimsfalk, Gepard, Blåval, Myskoxe, Lövgroda, Orangutang, Elefant, Fjällräv, Isbjörn, Karp, Panda. Certifikat medföljer. Höjd 3,5-18cm.
Slitage. Repor. Certifikat ej fullständigt genomgångna.