Brunt läder. 3 olika storlekar. Största längd 63 cm, höjd 41 cm, bredd ca 24 cm. Minsta Längd 48 cm, höjd 31 cm, bredd ca 21 cm.
Bruksslitage med mindre skador. resp. mindre bruksslitage.