UNO SVENSSON, 4 st, serigrafier, signerade och numrerade.
Struktur Venedig, numrerad 121/200 och daterad -95. Rött landskap, numrerad 121/200 och daterad -97. Phreno-Logisk profil, 126/200 och daterad -95. Fiktivt Landskap, numrerad 158/200. Oramade. 29 x 20 cm.
Obetydligt slitage.