KAFFESERVIS, 54 delar, porslin, "Blå Blom", Royal Copenhagen.
6 + 16 assietter
6 moccakoppar med fat
7 kaffekoppar med fat
6 tekoppar med fat
2 Cremekoppar med lock
Salt- och pepparkar
Skål
Uppläggningsfat
Sockerkål
Gräddsnipa
Bägare
2 + 2 fat
Slitage, fåtal nagg och sprickor. Sockerskål med lagat lock, 4 kaffekoppar II sortering. 4 fat till kopp medföljer.