AXELREMSVÄSKA, Céline, 1970/80-tal.
Svart skinn, en stel lås i gulmetall, invändigt klätt i skinn skinn, signerad "Celine Paris" "Made in Italy". Bredd 21,5 höjd 16,5. Svart skinnväska Italien, 1970/80-tal medföljer.
Slitage. Repor. Sprickor på axelrem.