HANDVÄSKA, "Alexa", Mulberry, 2000-talets början.
Blått präglat skinn med detaljer och lås i mässing. Logoprydda tellikor. Fodrad i svart tyg samt mocka i lock. Två fack invändigt, varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "MULBERRY" samt numrerad. Avtagbar axelrem. 37x26x16 cm.
Smärre bruksslitage.