APOTEKSSKÄNK, enligt uppgift "Apoteket Svanen" Limhamn.

Front med små lådor. Numrerade med emaljskylt. Längd 83 cm. Djup 38 cm. Höjd 85 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Renoverad, kompletterad. Fläckar. Fanérskador. Torrsprickor.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed