Jewellery
522855

RING samt ÖRHÄNGEN, förgyllt silver med fasettslipade granater och skuren snäckskalskamé. vikt 12,9 g.

Örhängen med skruv, höjd 1,5 cm. Ring med storlek 17,75/56.

Bruksslitage.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed