SAMLARKORT, ca 200st, album med cigarettkort, "Will's Cigarett Card Album", Storbritannien, 1900-talets början.

Kort med brittiska stadsvapen. Bredd 25,5cm.

Pärm med skador. Sidor lösa. Ej genomgånget.

More information

Invändigt med dedikation "Till lilla Margit. Dessa har jag rökt samman under min ... tid 1902-1907. Vännen ..."

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.