RUNO LAGOMARSINO, fotografi, C-print, "G-8 perdona (English is broken here)", a tergo signerad och daterad 2006.
"G-8 perdona (English is broken here)". Signerad Runo Lagomarsino a tergo. Upplaga 1/3. Fotografi, C-print monterad på aluminium 100 x 150 cm.
Obetydligt slitage.
Galleri Elastic, Malmö