Brunt läder, två fack framtill med magnetlås. Insida klädd men svart canvas och ett lite fack med dragkedja. Märkt Filippa K. 44 x 30 x 10 cm. Dustbag medföljer.
Obetydligt bruksslitage. Fåtal små repor.