FOTOGRAFIER, 2 st samt STEREOSKOPBILDER, 38 st, 1900-talets början.
Fotografierna märkta Hj. Brink, Göteborg Kungsgatan 55. Bildstorlekar ca 16x22 cm. Stereobilderna, bl a landskaps- och stadsvyer från olika områden. Koko 9x18 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.