BOK: Gösta Berlings Saga av Selma Lagerlöf, med illustrationer av Hilding Lindqvist, bilbliofilupplaga, 1959.

Bonniers förlag. Nr 108/250. Signerad av Hilding Linnqvist i blyerts. Litografi signerad av Hilding Linnqvist. Papp. Skyddskassett.

Något solkiga pärmar. Kassett med slitage.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.