BENGT LINDSTRÖM, mapp med 7 carborundumetsningar, signerade och numrerade 83/90, editerade av ABCD, Paris, utgiven 1976.
"De sju dödssynderna". 4 är ramade, 3 i mapp. Bladstorlek 76 x 56.
Ramade ej examinerade ur ram. En med bristfällig montering i ram.