KLÄDSKÅP, 1800-tal.

KLÄDSKÅP, 1800-tal.

Pardörrar, nedtill två utdragbara lådor, innanför skåpet hängkrokar.
Höjd 204 cm, bredd 123 cm, djup 54 cm. Nyckel finns.

Avlutat, spår av tidigare målfärg. Renoverat och kompletterat. Åldersrelaterat slitage.

Auction closed
500 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed