BÖCKER, 5 st, band I-V, "Stockholmiana" av F.U. Wrangel. 1890-20-tal. 1902-1916

Skinnband med övre guldsnitt och ryggdekor, marmorerade pärmpapper.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgångna. Exlibris. Skador på band.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.