Örhängen med krok, stämplade 1974, höjd 5 cm. Armband, stämplat 1972, längd 19 cm. Hänge med otydlig åldersstämpel, höjd 5 cm, kedja med längd 70 cm.
Bruksslitage, ett örhänge något tilltryckt.