Putti hållande ymnighetshorn av akantusblad. Total höjd ca 83 cm. Senare skärm.
Ej funktionstestad. Spricka. Repor och märken. Lagning. Fläckar. Nagg. Skärm med slitage och hål. Ett dekorelement utbytt.