Väska i svart skinn med guldfärgad länk. Märkt "SALVATORE FERRAGAMO, made in Italy" samt numrerad. Monogrammärkt. Ca 24 x 14 cm. Skärp i svart skinn med guldfärgad monogram spänne märkt "SALVATORE FERRAGAMO made in Italy". Längd ca 98 cm.
Obetydlig slitage.