BERGERE. "Forest Paris", omkring sekelskiftet 18/1900

Förgylld och bronserad, stoppad rygg, sidostycken och lös sits. Rikt dekorerade sarger och skurna ben med rosettanfanger, delvis genombruten rygg.

Smärre dekorskador, bruksslitage

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed