PARTI LEKSAKSTÅG, bland annat Märklin och GBN Bavaria, 1900-tal.
Ånglok "3029", 4 vagnar. Räls. Topografi medföljer bland annat hus, tunnel, träd och djur.
Bruksslitage. Skador. Ej fullständigt genomgångna. Mekanisk funktion ej kontrollerad. Lackskador. Rost. Delar lösa, saknas.