Västergötland, Dalsland, Värmland, Skåne, Södermanland, Dalarna, Norrland, Halland, Bohuslän, Blekinge, Östergötland, Småland, Öland, Gotland, Närke och Västmanland. De Kungliga Slotten, Uppland, Riksfästen Residens, Ordförklaringar. Bundna i konstläder.
Slitage. Några skador.