Jewellery
478185

COLLIER, troligen förgylld silver, Jacob Hill, B&D, Danmark. Enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn. Vikt ca 51,3 g

Hänge i form av fjäril med grön sten. Stel halsring, diameter ca 12 cm.

Förgyllning med kraftig slitage.

Auction closed
1 200 SEK
The auction is closed.