BÄGARE, 2 st, silver, Moskva 1800-tal. Graverad dekor, delvis förgyllda, den andra niello. Vikt tot. 91,1 g.

Mästarstämplar F.I, Moskva 1861. Graverat dekor, delvis förgyllda. Höjd 10,3 cm. Vikt 53,4 g.
M M.Dmitrijev, Moskva 1870. Graverat- och niellodekor, delvis förgylld. Höjd 8,2 g. Vikt 37,7 g.

Bruksslitage.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed